TAX FREEShopping
Please accept the cookies to add the item to wishlist. Dismiss
10
Prognoza pogody
10 10 1
4 -1
1 -5
1 -8
1 -1
-1 -2
Otwarte dzisiaj 09:00 - 21:00 Zamknięte dzisiaj

POROZMAWIAJMY O NAS.

DEUTSCHE AM & PRÔM

Firma Deutsche Asset Management (Deutsche AM), będąca częścią grupy Deutsche Bank, przejęła w czerwcu 2017 roku trzy centra outletowe należące do funduszu Peakside Capital.

DEUTSCHE AM

Deutsche Asset Management inwestuje w nieruchomości od ponad 40 lat. Działalność nieruchomościowa jest częścią platformy alternatywnej i ma ponad 410 pracowników na całym świecie. Aktywa w zarządzaniu na 31 marca 2017 roku wynosiły 54,6 mld dol. / 51,0 mld euro. Deutsche Asset Management oferuje szeroki zakres strategii i rozwiązań zróżnicowanych pod względem profilu ryzyka do zysku oraz regionu, w tym nieruchomości bazowe, wartość dodaną, papiery wartościowe spółek nieruchomościowych, dług oraz okazje specjalne. Działalność w zakresie inwestycji nieruchomościowych charakteryzuje się zdyscyplinowanym podejściem do inwestycji i ma na celu uzyskanie atrakcyjnych długofalowych stóp zwrotu ważonych ryzykiem, jednocześnie oferując ochronę kapitału i dywersyfikację klientom, wśród których znajdują się agencje rządowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne i emerytalne oraz klienci indywidualni na całym świecie. Więcej informacji na temat naszych możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

PRÔM PEAKSIDE ROS OUTLET MANAGEMENT

PRÔM to przedsięwzięcie joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

Peakside Capital inwestuje w różnego rodzaju nieruchomości w Niemczech oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Znajduje cele inwestycyjne, realizuje transakcje oraz świadczy usługi w zakresie zarządzania aktywami i funduszami na rzecz zarządzanych funduszy i inwestorów kwalifikowanych. Firma Peakside Capital powstała w 2010 roku i jest własnością partnerów. Zatrudnia ponad 40 osób, w tym 20 w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w imieniu wielu funduszy i osób indywidualnych w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej wartości przekraczającej 1 mld euro.

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie. Portfel ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, Fashion Outlet Kraków, Home & Design Outlet Santhià oraz City Outlets Paris.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta