buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
29
29 29 21
So 2619
Ni 3016
Po 3320
Wt 3220
Śr 2818

DWS GROUP

DWS inwestuje w aktywa nieruchomościowe od ponad 50 lat. W ramach platformy Alternatives, oddział nieruchomości zatrudnia ponad 350 pracowników w prawie 25 miastach na całym świecie, zarządzając globalnymi aktywami nieruchomościowymi o wartości ponad 78 miliardów euro (stan na 31 marca 2022 r.). Zapewnia różnorodną gamę strategii i rozwiązań w zakresie ryzyka/zwrotu i spektrum geograficznego, oferuje nieruchomości ustabilizowane i o wartości dodanej, papiery wartościowe na rynku nieruchomości, kredyty hipoteczne oraz inwestycje w nieruchomości tzw. oportunistyczne. Firma stosuje ściśle uregulowane podejście inwestycyjne i ma na celu dostarczenie inwestorom, wśród których są instytucje rządowe, korporacje, firmy ubezpieczeniowe, fundacje, plany emerytalne i klienci prywatni na całym świecie, atrakcyjnych długoterminowo zwrotów zgodnych z profilem ryzyka, zachowanie kapitału i dywersyfikację.

ROS RETAIL OUTLET SHOPPING

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów.
ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego. Zrównoważony rozwój jest wspierany przez partnerską współpracę  z markami, wysoką jakość zarządzania sprzedażą i standardów obsługi klienta, a także innowacyjne podejście marketingowe zapewniane przez profesjonalny zespół zarządzający.
Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.

 

Informacje zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta