buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
14
Prognoza pogody
14 14 4
So 177
Ni 2110
Po 1913
Wt 1913
Otwarte dzisiaj 09:00 - 21:00 Zamknięte dzisiaj

Skorzystaj z okazji.

KARIERA

Moda łączy. Znajdziesz tu najnowsze oferty pracy w Designer Outlet Sosnowiec.

umowa o pracę/umowa zlecenie

BERGSON - Sprzedawca

STANOWISKO: SPRZEDAWCA (cały etat)

 

Opis zadań:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy (także w soboty i niedziele)

  • rzetelność i uczciwość

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem


Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

Dokumenty aplikacyjne, można składać w sklepie lub na adres: sklep.sosnowiec@bn-sport.pl

 

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta