buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
30
Forecast today
30 30 19
Чe 2718
П 3018
Cy 2619
He 1915
Пo 2313
Сьогодні відкрито 09:00 - 21:00 Сьогодні закрито

Mammut

Szwajcarska firma Mammut Sports Group AG jest jednym z wiodących producentów sprzętu, obuwia i odzieży alpinistycznej, narciarskiej, wspinaczkowej, turystycznej oraz biegowej.

W 2012 roku firma świętowała 150 lecie istnienia.

Produkty Mammut kreują nowe trendy oraz wyznaczają standardy jakości i innowacyjności.

W sportach górskich firma Mammut jest wyznacznikiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz dostawcą sprzętu do całorocznej aktywności typu outdoor.

Firma Mammut koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych produktów, których podstawowym atrybutem jest bezpieczeństwo użytkownika. Historia firmy zaczęła się 153 lata temu w Szwajcarii, gdzie Kaspar Tanner założył manufakturę produkującą liny. Mammut Absolute Alpine oznacza połączenie designu, funkcjonalności oraz szwajcarskiej jakości w celu zaspokojenia potrzeb pasjonatów sportów górskich.

Poza długoletnią tradycją i doświadczeniem specjalistów projektujących produkty, Mammut bazuje również na współpracy ze sportowcami, którzy regularnie użytkują, testują i uczestniczą w tworzeniu nowego sprzętu.

W Polsce dystrybutorem marki Mammut jest firma Uni-Sport Sp. z o.o. , a produkty Mammut znajdują się na wyposażeniu m.in.: TOPR, TPN, GOPR.

Mammut

Designer Outlet Sosnowiec
Sklep S14
Orląt Lwowskich 138
41-208 Sosnowiec

+48 32 296 50 38

Мій список бажань

Мій список бажань порожній