buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
23
23 26 19
He 2916
Пo 3120
Вi 3220
Ce 3020

Mammut

Szwajcarska firma Mammut Sports Group AG jest jednym z wiodących producentów sprzętu, obuwia i odzieży alpinistycznej, narciarskiej, wspinaczkowej, turystycznej oraz biegowej.

W 2012 roku firma świętowała 150 lecie istnienia.

Produkty Mammut kreują nowe trendy oraz wyznaczają standardy jakości i innowacyjności.

W sportach górskich firma Mammut jest wyznacznikiem najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz dostawcą sprzętu do całorocznej aktywności typu outdoor.

Firma Mammut koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych produktów, których podstawowym atrybutem jest bezpieczeństwo użytkownika. Historia firmy zaczęła się 153 lata temu w Szwajcarii, gdzie Kaspar Tanner założył manufakturę produkującą liny. Mammut Absolute Alpine oznacza połączenie designu, funkcjonalności oraz szwajcarskiej jakości w celu zaspokojenia potrzeb pasjonatów sportów górskich.

Poza długoletnią tradycją i doświadczeniem specjalistów projektujących produkty, Mammut bazuje również na współpracy ze sportowcami, którzy regularnie użytkują, testują i uczestniczą w tworzeniu nowego sprzętu.

W Polsce dystrybutorem marki Mammut jest firma Uni-Sport Sp. z o.o. , a produkty Mammut znajdują się na wyposażeniu m.in.: TOPR, TPN, GOPR.

Mammut

Designer Outlet Sosnowiec
Sklep S13
Orląt Lwowskich 138
41-208 Sosnowiec

+48 32 296 50 38

Мій список бажань

Мій список бажань порожній