buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
21
21 23 13
Cy 2314
He 2513
Пo 2513
Вi 2313
Ce 1414

Volcano

Volcano – marka z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku w projektowaniu i tworzeniu ubrań casualowych.

Poczuj komfort w każdych warunkach
Projektujemy kolekcje, które stanowią esencję stylu casual. Klasyczny krój, uniwersalne wzory oraz dbałość o jakość produkcji i detale sprawia, że nasze ubrania są ponadczasowe. To właśnie wyróżnia markę Volcano - trwałość i uniwersalność.

Otul się fakturą materiału
Natura jest wpisana w nasze DNA. Dlatego nasze ubrania wykonane są z miękkich, miłych w dotyku i naturalnych tkanin.  Zapewniając tym samym maksymalny komfort i swobodę oraz dając poczucie bezpieczeństwa, tak bardzo nam potrzebne na co dzień, gdziekolwiek jesteśmy. W ubraniach staramy się łączyć styl i funkcjonalność.

Szanuj, to co kochasz
W Volcano przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska i szanujemy naturę. Volcano, to odzież casual dla kobiet i mężczyzn projektowana z poszanowaniem środowiska naturalnego i w myśl idei mody zrównoważonej, wykorzystując m.in. ekologiczne surowce w produkcji.
Zwracamy uwagę na wysoką jakość produkcji oraz dobór materiałów, które pozwalają zachować wysoką jakość ubrań na dłużej.

Komfort bycia sobą
Cenimy siłę pasji, komfort bycia sobą, niezależnie od wieku. Jesteśmy dla ludzi aktywnych, ceniących wygodę, ruch I aktywność. W Volcano, to my dopasowujemy się do Twojego stylu życia.

Wybieraj jakość i komfort na lata.
#allconditionscomfort
www.volcano.pl

Volcano

Designer Outlet Sosnowiec
Sklep P18
Orląt Lwowskich 138
41-208 Sosnowiec

+48 728 306 812

Мій список бажань

Мій список бажань порожній