buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
23
23 26 19
Ne 2916
Po 3120
Út 3220
St 3020

Ellman

ELLMAN to salon z odzieżą męską, skierowany do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy modną kolekcję wykonaną z wysokiej jakości tkanin. Modne stylizacje i wygodny ubiór są gwarancją wspaniałej prezentacji każdego mężczyzny w różnych sytuacjach. W ELLMAN każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na sylwetkę czy wiek.

Właścicielem i zarazem wiodącą marką salonu ELLMAN jest polska marka odzieżowa z Częstochowy Ellstone, u której podstaw leżą dwa elementy: wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół oraz tradycja mody włoskiej. Oferowane w ELLMAN produkty w ciekawym wzornictwie, m.in. garnitury, marynarki, spodnie, koszule i okrycia, wykonane są z doskonałej jakości tkanin, spełniające najwyższe standardy. W stałej ofercie posiadamy obuwie, krawaty, muchy, poszetki, spinki, paski oraz skarpety. Różnorodność fasonów i dbałość o detale oraz ciekawa kolorystyka asortymentu jest wizytówką naszej marki .Mężczyźni dokonujący zakupów w salonach ELLMAN mają do wyboru stylizacje na każdą okazję. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do Klienta. Z przyjemnością zapraszamy na konsultacje wizerunkowe. Nie tylko doradzimy w kwestii najbardziej odpowiedniego garnituru, ale dopasujemy pozostałe elementy garderoby.

Naszym celem jest sprawić, by modny mężczyzna znalazł w naszym salonie ELLMAN wszystko czego potrzebuje – zarówno na szczególne okazje jak i do pracy czy na co dzień.

Ellman

Designer Outlet Sosnowiec
Sklep P35
Orląt Lwowskich 138
41-208 Sosnowiec

+48 501 163 155

Můj seznam přání

Můj seznam přání je prázdný