buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
2
2 2 -1
So 3-2
Ni 40
Po 1-1
Wt 0-1
Śr 1-0

DBAJ O SIEBIE I O INNYCH

W celu zapewnienia bezpieczeństwa klientom i pracownikom Designer Outlet Sosnowiec, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z Głównym Inspektoratem Sanitarnym, zostały wprowadzone poniższe zalecenia i środki ostrożności:

Zakrywanie ust i nosa
Wszystkie osoby przebywające na terenie centrum są zobowiązane do zakrycia ust i nosa.

Pracownicy są zaopatrzeni w środki ochrony osobistej – rękawiczki, maseczki lub przyłbice. Na terenie centrum istnieje możliwość zakupu maseczek.

Zachowanie bezpiecznego dystansu
Prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu.

Płatności zbliżeniowe
Zachęcamy do korzystania z płatności zbliżeniowych. Terminale płatnicze w sklepach oraz w punkcie informacyjnym są regularnie dezynfekowane.

Higiena rąk
Przypominamy, aby regularnie, często i dokładnie myć ręce wodą z mydłem i dezynfekować osuszone dłonie płynem do dezynfekcji.

Dezynfekcja
Zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji toalet, części wspólnych centrum oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi/przyciskami (m.in. bankomaty, automaty). Dla Państwa komfortu zapewniliśmy także płyny do dezynfekcji przy wejściach do centrum i na jego terenie.

Strefa gastronomiczna
Dla Państwa bezpieczeństwa liczba miejsc siedzących jest ograniczona do 50%, stoliki dezynfekowane są na bieżąco i znajdują się w odległości co najmniej 1,5m.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta