buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
0
Prognoza pogody
0 1 -5
Pi 0-3
So 2-4
Ni -1-5
Po -0-5
Wt -4-5
Otwarte dzisiaj 09:00 - 21:00 Zamknięte dzisiaj

LISTA OTWARTYCH SKLEPÓW

W trosce o komfort Klientów i z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Przed wizytą w centrum, zachęcamy do kontaktu z wybranym salonem.

Zapraszamy na zakupy do poniższych sklepów.

1.png

studio optyczne 44

Największy outlet markowych okularów na Śląsku. Posiadamy w swojej ofercie okulary znanych światowych marek, takich jak: Gucci, Dior, Dolce & Gabbana, Versace, Armani, Tom Ford, Furla, Carolina Herrera, Carrera, Ray-Ban, Porsche Design, Oakley, Etnia Barcelona i wiele innych, w cenach niższych nawet o 90%. Specjalizujemy się także w doborze markowych szkieł okularowych oraz okularów progresywnych. Zapraszamy również do skorzystania z naszej najnowszej oferty na indywidualne szkła progresywne firmy Seiko. Badanie wzroku wykonujemy codziennie na miejscu, nieodpłatnie przy zakupie okularów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okulary: korekcyjne, przeciwsłoneczne, progresywne, przeciwsłoneczne z korekcją, sportowe z korekcją, do pracy przy komputerze, dla kierowców.

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta